Traficul blocat de semiremorca unui TIR, la Mohu, a fost reluat în condiții normale

Acasa >

Articol

 

Imagine intercalată
Imagine intercalată

UPDATE: „Trafic reluat in conditii normale”, au transmis reprezentanții IPJ Sibiu, la ora 10,54.

Știre inițială: 

Pe DN 1, în zona Mohu, traficul este blocat, din cauza desprinderii semiremorcei unui TIR. Traficul este dirijat de polițiștii rutieri.

Imagine intercalată
Imagine intercalată

„DN 1, km. 302, zona Mohu, trafic blocat total pe sensul Sibiu – Vestem, după ce semiremorca unui ansamblu TIR s-a desprins de capul tractor. Traficul este dirijat de catre politistii rutieri”, au transmis reprezentanții IPJ Sibiu.

(I.D.)

 

14 februarie 2025 la 07:39

Leave a Reply

Stiri similare:

Vezi mai multe >
Autor Maria-Antonia OANA
acum 4 ore
Astrid Fodor, mesaj emoționant după moartea Papei Francisc: „L-am admirat pentru blândețe, empatie și energia molipsitoare”
Primarul Sibiului, Astrid Fodor, a transmis un mesaj de condoleanțe odată cu trecerea la cele veșnice a Papei...
Actualitate
1 min de citit
Autor Maria-Antonia OANA
acum 5 ore
„Udatul” fetelor de Paști, obicei săsesc care încă se păstrează
În a doua zi de Paști are loc „udatul” fetelor,  un obicei preluat din cultura comunităților săsești și...
Actualitate
2 min de citit
Autor Maria-Antonia OANA
acum 8 ore
Fetiță de 7 ani, lovită de mașină lângă Zoo
Un accident s-a produs luni, în a doua zi de Paști, pe Calea Dumbrăvii, zona Zoo. O fetiță...
Actualitate
1 min de citit
Autor Ovidiu BOICA
acum 8 ore
Măldărășanu, după remiza cu Farul: ”Aceeași meteahnă a noastră, nu învățăm din greșeli”. Motivul pentru care nu e supărat pe jucătorii săi
Antrenorul echipei sibiene era dezamăgit, la finalul meciului de la Ovidiu, pentru faptul că echipa sa a obținut...
Actualitate
3 min de citit